www.liborzukal.cz

Ceník překladů

Překlady ] Kontakt ] [ Ceník ] Reference ] Blog ]

 

  angličtina → čeština / normostrana

420 Kč

  čeština → angličtina / normostrana

475 Kč

  angličtina → čeština / slovo

1,70 Kč

  čeština → angličtina / slovo

1,90 Kč

   Hodinová sazba

420 Kč

   Slevy při větších objednávkách

po dohodě

  Texty s náročným formátováním (titulky, pdf, html...) po dohodě

 

Ceny překladů účtuji standardním způsobem podle rozsahu textu ve výchozím jazyce. Nejčastější způsob počítání je podle počtu normostran: 1 normostrana = 1 800 znaků včetně mezer. Počet znaků si můžete ověřit ve Wordu na kartě Revize - Počet slov. Alternativně se je možné domluvit na stanovení rozsahu podle počtu slov, které se běžně používá u zakázek pro zahraniční firmy. 

Uvedené ceny překladů z/do angličtiny je ovšem třeba brát jako orientační. Skutečná cena se může lišit podle odbornosti překladu, náročnosti formátování textu, požadovaného termínu vyhotovení a také podle celkového rozsahu textu. Ceny krátkých překladů (cca do 4 NS) stanovuji individuálně podle hodinové sazby.

Pokud nejsem vytížený prací na jiných zakázkách, tak zvládám denně přeložit zhruba 8 normostran, respektive 2 000 slov. Po dohodě mohu pracovat i o víkendech a o svátcích.

Jako doplňkovou službu k překladům z češtiny do angličtiny pro vás mohu zajistit také korekturu rodilým anglickým mluvčím s vysokoškolským vzděláním. Doporučuji ji využít u textů určených k publikaci, ale také u dalších dokumentů, na kterých Vám hodně záleží. Orientační cena korektury se pohybuje od 150 Kč za normostranu, její rychlost však nemohu vždy zcela zaručit.

Na překlady vlastním živnostenské oprávnění, a samozřejmostí je proto vystavení faktury. Faktury vystavuji ve většině případů až po vyhotovení překladu a jejich běžná splatnost je 14 dnů. Platba standardně probíhá bankovním převodem, číslo účtu: 2800174294/2010 (Fio banka).

 

 

 

 

 

 

Mgr. Libor Zukal

 

libor.zukal@gmail.com

mob.: 799 797 165 

Skype: libor.zukal

 

IČ: 76511766

Nejsem plátce DPH

 

 

I work with Trados Studio 2015